1-сәт
Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Төменгі қабаттазалау себеті, Төменгі қабатты тазалау себетінің сөресі, Төменгі қабат модулінің себеті,
Бір, екі немесе үш қабатты шайбаға орнатылады, әртүрлі инжекциялық модульдерге, қайта пайдалануға болатын зертханалық шыны ыдыстарға, керамикаға, пластмассаларға, тот баспайтын болатқа және т.б. орналастырылады.
| Материал | 316LS тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Сегіз |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
Модульдік қосылымы бар себет сөресі
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
Тот баспайтын болаттан жасалған екі бағыттаушыға орнатылған
Су кірісін тез тығынмен жабыңыз, камера бағыттауышының артқы жағынан әрбір инъекция модуліне суды жуыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 139 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 529 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 570 мм |
| Таза салмақ | 3 кг |

XPZ компаниясы
Ханчжоу Сипинчже биологиялық технологиялық компаниясы
XPZ - Қытайдың Чжэцзян провинциясының Ханчжоу қаласында орналасқан зертханалық шыны ыдыс жуғыш машиналардың жетекші өндірушісі. XPZ биофармацевтика, медициналық денсаулық сақтау, сапаны бақылау, тамақ өнімдерін бақылау және мұнай-химия салаларында қолданылатын автоматты шыны ыдыс жуғыш машиналарды зерттеу, өндіру және сатуға маманданған.
XPZ тазалаудың барлық түрлерін шешуге көмектесуге міндеттенеді. Біз Қытайдың инспекциялық органдары мен химиялық кәсіпорындарының негізгі жеткізушісіміз, сонымен қатар XPZ бренді Үндістан, Ұлыбритания, Ресей, Оңтүстік Корея, Уганда, Филиппин және т.б. сияқты көптеген басқа елдерге таралды. XPZ өнімді таңдау, орнату және пайдалану бойынша оқытуды қоса алғанда, жеке сұранысқа негізделген интеграцияланған шешімдерді ұсынады.
Біз ұзақ мерзімді достығымызды сақтау үшін жоғары сапалы және тамаша қызмет көрсететін инновациялық өнімдерді ұсыну үшін кәсіпорынның артықшылықтарын көбірек жинаймыз.
XPZ зауыты

Көрме

