Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Жоғарғы қабатты тазалау себеті, Ортаңғы қабатты тазалау себеті, Жоғарғы қабатты тазалау себетінің сөресі, Ортаңғы қабатты тазалау себетінің сөресі, Жоғарғы қабат модуль себеті, Ортаңғы қабат модуль себеті
Екі немесе үш қабатты шайбаға орнатылады, әртүрлі инъекциялық модульдерге, қайта пайдалануға болатын зертханалық шыны ыдыстарға, керамикаға, пластмассаларға, тот баспайтын болатқа және т.б. орналастырылады.
| Материал | 316LS тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Алты |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет тану құралы | Бір |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
Кіріктірілген айналмалы бүріккіш
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
Екі жағында да тот баспайтын болаттан жасалған бағыттаушы рельс
Су кірісін тез тығынмен жабыңыз, камера бағыттауышының артқы жағынан әрбір инъекция модуліне суды жуыңыз
Таза кең ауызды бөтелкелерге арналған себеттерді салуға болады
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 152 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 536 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 567 мм |
| Таза салмақ | 3,7 кг |
Ханчжоу Сипинчже биологиялық технологиялық компаниясы
XPZ - Қытайдың Чжэцзян провинциясының Ханчжоу қаласында орналасқан зертханалық шыны ыдыс жуғыш машиналардың жетекші өндірушісі. XPZ биофармацевтика, медициналық денсаулық сақтау, сапаны бақылау, тамақ өнімдерін бақылау және мұнай-химия салаларында қолданылатын автоматты шыны ыдыс жуғыш машиналарды зерттеу, өндіру және сатуға маманданған.
XPZ тазалаудың барлық түрлерін шешуге көмектесуге міндеттенеді. Біз Қытайдың инспекциялық органдары мен химиялық кәсіпорындарының негізгі жеткізушісіміз, сонымен қатар XPZ бренді Үндістан, Ұлыбритания, Ресей, Оңтүстік Корея, Уганда, Филиппин және т.б. сияқты көптеген басқа елдерге таралды. XPZ өнімді таңдау, орнату және пайдалану бойынша оқытуды қоса алғанда, жеке сұранысқа негізделген интеграцияланған шешімдерді ұсынады.
Біз ұзақ мерзімді достығымызды сақтау үшін жоғары сапалы және тамаша қызмет көрсететін инновациялық өнімдерді ұсыну үшін кәсіпорынның артықшылықтарын көбірек жинаймыз.
XPZ зауыты

Көрме

