Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциясыз тазалау себеті
Кең ауызды ыдыстарға, өлшеуіш шыныаяқтарға және т.б. жарамды
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Кішкентай серіппелі қысқыштар | 18 |
| Биіктігі | 105 мм |
| Аралық | 60 мм |
| Үлкен серіппелі қысқыштар | 10 |
| Биіктігі | 175 мм |
| Аралық | 60 мм |
Себет модулі
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 186 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 220 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 445 мм |
| Таза салмақ | kg |