Rising-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
Зертханалық шыны ыдыстарды, мысалы, эрленмейер колбасын, үшбұрышты колбаны, дөңгелек түбі бар колбаны, жалпақ түбі бар колбаны, көлемдік колбаны, өлшеу цилиндрін тазалау үшін қолданылады.
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Инъекциялық саптама | ф4ммxH160мм |
| Саңылаулар саны | 32 дана |
| Ұстаушылар саны | 32 дана |
| Серіппе бөліктерін орналастыру | 32 дана |
| Ұстағыштарға арналған жабын | PA |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 190 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 558 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 352 мм |
| Таза салмақ | kg |