Rising-F1
Тазалау себеті, себет сөресі, модуль себеті,
Қос қабатты құрылым, инъекциялық себет сөресінің модуліне және инъекциясыз себет сөресінің модуліне жарамды
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Себет тану құралы | Бір |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Жүктелетін модульдер саны | Екі қабат |
| Бір қабатты модульдер саны | Екі |
Модульдік қосылымы бар себет сөресі
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
Тот баспайтын болаттан жасалған екі бағыттаушыға орнатылған
Су кірісін тез тығынмен жабыңыз, камера бағыттауышының артқы жағынан әрбір инъекция модуліне суды жуыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 609 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 619 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 790 мм |
| Таза салмақ | kg |