Нарық пен сатып алушылардың стандартты талаптарына сәйкес тауар сапасын қамтамасыз ету үшін жақсартуды жалғастырыңыз. Біздің фирмамызда 202L CE сертификатталған жеке тұрған 1-3 қабатты толық автоматты зертханалық шыны ыдыс жуғыш машинаның сапаны тексеру үшін жоғары сапаны қамтамасыз ету бағдарламасы бар, біздің қағидамыз - «Қолжетімді бағалар, үнемді өндіріс уақыты және ең жақсы қызмет көрсету». Біз өзара жақсартулар мен артықшылықтар үшін көбірек сатып алушылармен ынтымақтастық орнатуға үміттенеміз.
Нарық пен сатып алушы стандартының талаптарына сәйкес тауар сапасын қамтамасыз ету үшін жақсартуды жалғастырыңыз. Біздің фирмамызда жоғары сапаны қамтамасыз ету бағдарламасы бар, ол үшінҚытай зертханалық шыны ыдыстарды жуғыш және кептіргіш және зертханалық бөтелкелерді жуғыш машина, бізде қазір толық материалдық өндіріс желісі, құрастыру желісі, сапаны бақылау жүйесі бар, ең бастысы, бізде көптеген патенттік технологиялар, тәжірибелі техникалық және өндірістік топ, сарапшы сату қызметі тобы бар. Осы артықшылықтардың барлығымен біз «нейлон монофиламенттерінің беделді халықаралық брендін» құруға және шешімдерімізді әлемнің түкпір-түкпіріне таратуға дайынбыз. Біз үнемі алға жылжып, тұтынушыларымызға қызмет көрсету үшін бар күшімізді саламыз.

| Негізгі параметр | |
| Жұмыс температурасы | 5-40ºC |
| Электрондық қуат | 220 В/50 Гц немесе 380 В/50 Гц |
| Электр сымы | 2м/5*10м2 |
| Жылыту қуаты | 4 кВт/9 кВт |
| Жалпы қуат | 5 кВт/11 кВт |
| Жуу камерасы | 316L тот баспайтын болат |
| Сыртқы панель | 304 тот баспайтын болат |
| Сыйымдылығы | 3202L |
| Перистальтикалық сорғы | 4 дана |
| Бағдарламалар | 36 әдепкі, 100+ теңшелетін |
| Жуу температурасы | 95ºC дейін |
| RS 232 порты | Кір жуғыш машинадан деректер ақпаратын беру үшін |
| Сенсорлық экран | 7 дюймдік түрлі-түсті экран |
| Сыртқы өлшем | А/А/Т: 990*612*750 мм |
| Салмақ | 120 кг |
| Температура сенсоры | PT1000 |
| Интернетке қосылу қолжетімді | |
| Есіктегі көрінетін терезе | |
| Шайуға арналған өткізгіштікті бақылау жүйесі | |
| Таза суды күшейтетін сорғы қолжетімді | |
| Жоғары тиімді бу конденсаторы | |
Функцияға кіріспе
1. Бастау-кідірту опциясы: Кері санақ немесе уақытты белгілеу арқылы жууды тағайындау
2. Әр түрлі деңгейдегі құпия сөзбен қорғалған функционалдық
3. Басқару жүйесі: Микрокомпьютерлік басқару, RS485, оптикалық муфталарды оқшаулау, түпнұсқа импортталған чип, сигналды қашықтан беруден қорғалған.
4. Автоматты есік жүйесі
5. Айналым жүйесі: Айнымалы жиілікті іске қосу функциясы Айналым сорғысының ағыны: 0-600 л/мин Тиімді тазалауды қамтамасыз ету үшін қысымды бақылау және көбікке қарсы жуу Жылдамдықты бақылау құрылғысы бар бүріккіш тұтқа кедергі туралы дабыл береді
6. Тазалау сөресі жүйесі: Кез келген деңгейде ауыстырылатын тазалау сөресі. Көп деңгейлі инъекциялық жуу және ауыстырылатын себеттердің икемділігі. Автоматты түрде жабылатын клапаны бар үш су кірісінен артық. Себетте автоматты түрде сәйкестендіру және су ағынын реттеу
7. Сыйымдылық биіктігі: Бір деңгейлі тазалау биіктігі: 70 см Екі деңгейлі тазалау биіктігі: 46 см Үш деңгейлі тазалау биіктігі: 17 см
Ханчжоу Сипинчже аспап технологиясы компаниясы
XPZ - Қытайдың Чжэцзян провинциясының Ханчжоу қаласында орналасқан зертханалық шыны ыдыс жуғыш машиналардың жетекші өндірушісі. XPZ биофармацевтика, медициналық денсаулық сақтау, сапаны бақылау, тамақ өнімдерін бақылау және мұнай-химия салаларында қолданылатын автоматты шыны ыдыс жуғыш машиналарды зерттеу, өндіру және сатуға маманданған.
XPZ тазалаудың барлық түрлерін шешуге көмектесуге міндеттенеді. Біз Қытайдың инспекциялық органдары мен химиялық кәсіпорындарының негізгі жеткізушісіміз, сонымен қатар XPZ бренді Үндістан, Ұлыбритания, Ресей, Оңтүстік Корея, Уганда, Филиппин және т.б. сияқты көптеген басқа елдерге таралды. XPZ өнімді таңдау, орнату және пайдалану бойынша оқытуды қоса алғанда, жеке сұранысқа негізделген интеграцияланған шешімдерді ұсынады.
Біз ұзақ мерзімді достығымызды сақтау үшін жоғары сапалы және тамаша қызмет көрсететін инновациялық өнімдерді ұсыну үшін кәсіпорынның артықшылықтарын көбірек жинаймыз.

Көрме


Нарық пен сатып алушылардың стандартты талаптарына сәйкес тауар сапасын қамтамасыз ету үшін жақсартуды жалғастырыңыз. Біздің фирмамызда 202L CE сертификатталған жеке тұрған 1-3 қабатты толық автоматты зертханалық шыны ыдыс жуғыш машинаның сапаны тексеру үшін жоғары сапаны қамтамасыз ету бағдарламасы бар, біздің қағидамыз - «Қолжетімді бағалар, үнемді өндіріс уақыты және ең жақсы қызмет көрсету». Біз өзара жақсартулар мен артықшылықтар үшін көбірек сатып алушылармен ынтымақтастық орнатуға үміттенеміз.
Сапаны тексеруҚытай зертханалық шыны ыдыстарды жуғыш және кептіргіш және зертханалық бөтелкелерді жуғыш машина, бізде қазір толық материалдық өндіріс желісі, құрастыру желісі, сапаны бақылау жүйесі бар, ең бастысы, бізде көптеген патенттік технологиялар, тәжірибелі техникалық және өндірістік топ, сарапшы сату қызметі тобы бар. Осы артықшылықтардың барлығымен біз «нейлон монофиламенттерінің беделді халықаралық брендін» құруға және шешімдерімізді әлемнің түкпір-түкпіріне таратуға дайынбыз. Біз үнемі алға жылжып, тұтынушыларымызға қызмет көрсету үшін бар күшімізді саламыз.