Жылдам және жоғары баға ұсыныстары, барлық қажеттіліктеріңізге сәйкес келетін дұрыс шешімді таңдауға көмектесетін хабардар кеңесшілер, қысқа мерзімді өндіріс уақыты, жауапты сапалы өңдеу және OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 инъекциялық жарықдиодты сигнал модулі үшін төлем және жеткізу мәселелері бойынша бірегей өнімдер мен қызметтер, біз сізді біздің өндірістік бөлімшеге міндетті түрде келуге шақырамыз және ұзақ мерзімді перспективада сіздің үйіңіздегі және шетелдегі тұтынушылармен жылы шырайлы іскерлік қарым-қатынас орнатуға үміттенеміз.
Жылдам және жоғары сапалы баға ұсыныстары, барлық қажеттіліктеріңізге сәйкес келетін дұрыс шешімді таңдауға көмектесетін хабардар кеңесшілер, қысқа мерзімді жұмыс, жауапкершілікті сапалы басқару және төлем және жеткізу істері үшін бірегей өнімдер мен қызметтерҚытайдың жарықдиодты модулі, Инъекция модуліБіз өндірісті жеңілдету және тауарларды бәсекеге қабілетті бағамен және жоғары сапамен жеткізу үшін үнемі жаңа технологияларды жасап шығарамыз! Тұтынушылардың қанағаттануы - біздің басты басымдығымыз! Нарықта ұқсас бөлшектердің тым көп болуына жол бермеу үшін өз моделіңізге арналған бірегей дизайнды әзірлеу идеяңызды бізге хабарлай аласыз! Біз сіздің барлық қажеттіліктеріңізді қанағаттандыру үшін ең жақсы қызметімізді ұсынамыз! Бізбен дереу хабарласыңыз!
Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
Зертханалық шыны ыдыстарды, мысалы, эрленмейер колбасын, үшбұрышты колбаны, дөңгелек түбі бар колбаны, жалпақ түбі бар колбаны, көлемдік колбаны, өлшеу цилиндрін тазалау үшін қолданылады.
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Инъекциялық саптама | ф6ммxH220мм |
| Саңылаулар саны | 8 дана |
| Ұстаушылар саны | 8 дана |
| Серіппе бөліктерін орналастыру | 8 дана |
| Ұстағыштарға арналған жабын | PA |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 253 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 140 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 488 мм |
| Таза салмақ | 0,9 кг |