Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
Зертханалық шыны ыдыстарды, мысалы, эрленмейер колбасын, үшбұрышты колбаны, дөңгелек түбі бар колбаны, жалпақ түбі бар колбаны, көлемдік колбаны, өлшеу цилиндрін тазалау үшін қолданылады.
| Материалдық | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Алты |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет тану құралы | Бір |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 258 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 194 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 482 мм |
| Таза салмақ | 3,7 кг |
Сертификаттау
Ханчжоу Сипинчже биологиялық технологиялық компаниясы
XPZ - Қытайдың Чжэцзян провинциясының Ханчжоу қаласында орналасқан зертханалық шыны ыдыс жуғыш машиналардың жетекші өндірушісі. XPZ биофармацевтика, медициналық денсаулық сақтау, сапаны бақылау, тамақ өнімдерін бақылау және мұнай-химия салаларында қолданылатын автоматты шыны ыдыс жуғыш машиналарды зерттеу, өндіру және сатуға маманданған.
XPZ тазалаудың барлық түрлерін шешуге көмектесуге міндеттенеді. Біз Қытайдың инспекциялық органдары мен химиялық кәсіпорындарының негізгі жеткізушісіміз, сонымен қатар XPZ бренді Үндістан, Ұлыбритания, Ресей, Оңтүстік Корея, Уганда, Филиппин және т.б. сияқты көптеген басқа елдерге таралды. XPZ өнімді таңдау, орнату және пайдалану бойынша оқытуды қоса алғанда, жеке сұранысқа негізделген интеграцияланған шешімдерді ұсынады.
Біз ұзақ мерзімді достығымызды сақтау үшін жоғары сапалы және тамаша қызмет көрсететін инновациялық өнімдерді ұсыну үшін кәсіпорынның артықшылықтарын көбірек жинаймыз.
XPZ зауыты

Көрме

