1-сәт
Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Төменгі қабатты тазалау себеті, Төменгі қабатты тазалау себетінің сөресі, Төменгі қабат модулінің себеті
Бір, екі немесе үш қабатты шайбаға орнатылады, әртүрлі инжекциялық модульдерге, қайта пайдалануға болатын зертханалық шыны ыдыстарға, керамикаға, пластмассаларға, тот баспайтын болатқа және т.б. орналастырылады.
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Сегіз |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
Торлы науаны салу үшін екі қабатқа бөлінген
Кіріктірілген айналмалы бүріккіш
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 226 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 529 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 569 мм |
| Таза салмақ | 5,6 кг |