1-сәт
Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Төменгі қабатты тазалау себеті, Төменгі қабатты тазалау себетінің сөресі, Төменгі қабат модулінің себеті
Бір, екі немесе үш қабатты шайбаға орнатылады, әртүрлі инжекциялық модульдерге, қайта пайдалануға болатын зертханалық шыны ыдыстарға, керамикаға, пластмассаларға, тот баспайтын болатқа және т.б. орналастырылады.
| Материал | 316LS тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Сегіз |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
Тазалау машинасының төменгі бөлігіне жүктеме салыңыз
Барлық торлы науаларды және барлық себет салғыштарын алып жүріңіз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 79 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 529 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 546 мм |
| Таза салмақ | 2 кг |