Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
28 дана пипетка, 28 дана үлгі құтылары және 9 дана эрленмейер колбасын, колбаны, көлемдік колбаны және т.б. тазалай алады
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Инъекциялық саптама | ф 2,5 ммхЖ110мм ф 4 ммхЖ160мм ф 6 ммхЖ220мм |
| Саңылаулар саны | 65 дана |
| Пипеткаларға арналған орындықтар | 28 дана |
| Крест ұстағыш | 28 дана |
| Ұстаушылар саны | 9 дана |
| Серіппе бөліктерін орналастыру | 9 дана |
| Ұстағыштарға арналған жабын | PA |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 265 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 190 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 493 мм |
| Таза салмақ | 3 кг |