Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
Кіріктірілген модульде 28 пипетка, 8 дана эрленмейер колбасы/колба/көлемдік колба/өлшеу цилиндрі және т.б. бар.
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Инъекциялық саптама | ф6ммxH220мм |
| Саңылаулар саны | 36 дана |
| Пипеткаларға арналған орындықтар | 28 дана |
| Крест ұстағыш | 8 дана |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 255 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 190 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 493 мм |
| Таза салмақ | kg |