Rising-F1
Инъекциялық тазалау себеті, Инъекциялық тазалау себетінің сөресі, Инъекция модулі
Пипеткаларды тазалау үшін қолданылады.
| Материал | 316L тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
| Саңылаулар саны | 116 дана |
| Раманың биіктігі | 150 мм |
| Пипеткамен тазаланатын биіктік | 585 мм |
Қосылым порты бар инъекциялық модульді тазалау себетінің сөресі
Модуль себетінің сол және оң жағына салыңыз
Кіріс тесігін тез жабыңыз, модуль себетінен әрбір инъекция модулінің саптамасына таза су құйыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 279 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 558 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 352 мм |
| Таза салмақ | kg |