Біздің корпорация бренд стратегиясына маманданған. Тұтынушылардың қанағаттануы - біздің ең үлкен жарнамамыз. Біз сондай-ақ Қытайдың жоғары сапалы өнеркәсіптік кір жуғыш машинасы үшін OEM компаниясын таңдаймыз. Жетекші өндіруші және экспорттаушы ретінде біз халықаралық нарықтарда, әсіресе Америка мен Еуропада, жоғары сапалы және қолжетімді баға диапазонының арқасында өте жақсы нәтижеге қол жеткіздік.
Біздің корпорация бренд стратегиясына маманданған. Тұтынушылардың қанағаттануы - біздің ең үлкен жарнамамыз. Біз сондай-ақ OEM компаниясын пайдаланамызҚытай кір жуғыш машинасы, Кір жуғыш жабдықтар, Біз қазір әлемнің көптеген өндірушілерімен және көтерме саудагерлерімен ұзақ мерзімді, тұрақты және жақсы іскерлік қарым-қатынас орнаттық. Қазіргі уақытта біз өзара тиімділікке негізделген шетелдік тұтынушылармен одан да үлкен ынтымақтастық орнатуды асыға күтеміз. Қосымша ақпарат алу үшін бізбен хабарласудан тартынбаңыз.
1-сәт
Даңқ-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Төменгі қабатты тазалау себеті, Төменгі қабатты тазалау себетінің сөресі, Төменгі қабат модулінің себеті,
Бір, екі немесе үш қабатты шайбаға орнатылады, әртүрлі инжекциялық модульдерге, қайта пайдалануға болатын зертханалық шыны ыдыстарға, керамикаға, пластмассаларға, тот баспайтын болатқа және т.б. орналастырылады.
| Материал | 316LS тот баспайтын болат |
| Түс | Күңгірт тот баспайтын болат |
| Белсенділік ролигі | Сегіз |
| Позиция реттегіші | Екі |
| Себет рамасын итеру арқылы тарту қимылы | 550 мм |
| Жылдам интерфейс диаметрі | 32 мм |
Модульдік қосылымы бар себет сөресі
Кіріс және шығыс саңылауларын қолмен итеріп тазалау камерасы
Тот баспайтын болаттан жасалған екі бағыттаушыға орнатылған
Су кірісін тез тығынмен жабыңыз, камера бағыттауышының артқы жағынан әрбір инъекция модуліне суды жуыңыз
| Сыртқы өлшемдері, биіктігі мм | 158 мм |
| Сыртқы өлшемдері, ені мм | 528 мм |
| Сыртқы өлшемдері, тереңдігі мм | 566 мм |
| Таза салмақ | 3 кг |