тазалау жұмысын көңілді етеді
Стандартты шыны ыдыстарды зертханалық тазалауға арналған, шыныдан, керамикадан, металлдан, пластиктен және т.б. жасалған ыдыстарға жарамды (мысалы, көлемдік колбалар, үлгі құтылары, Эрленмейер колбалары, колориметриялық түтіктер, пипеткалар, градуирленген пипеткалар, пробиркалар, Петри табақшалары, жүрек пішінді колбалар, стакандар және т.б.).
—————Жарқыл-F2——————
| Негізгі параметр | |
| Жұмыс температурасы | 5-40℃ |
| Электрондық қуат | 380В/50Гц |
| Электр сымы | 2 м/5x10 шаршы метр |
| Жылыту қуаты | 9 кВт/18 кВт |
| Кептіру қуаты | 4 кВт/6 кВт |
| Жалпы қуат | 13 кВт/24 кВт |
| Сыйымдылығы | 308 л |
| Перистальтикалық сорғы | 4 дана |
| Бағдарламалар | 36 әдепкі, 100+ теңшелетін |
| Жуу температурасы | 95 ℃ дейін |
| RS 232 порты | Кір жуғыш машинадан деректер ақпаратын беру үшін |
| Сенсорлық экран | 7 дюймдік түрлі-түсті экран |
| Сыртқы өлшемі (биіктігі/ені/бойы) | 1326*930*750 мм |
| Салмақ | 200 кг |
| Температура сенсоры | PT1000 |
| Интернетке қосылу қолжетімді | |
| Есіктегі көрінетін терезе | |
| Шайуға арналған өткізгіштікті бақылау жүйесі | |
| Таза суды күшейтетін сорғы қолжетімді | |
| Жоғары тиімді бу конденсаторы | |
| Кір жуғыш камера 316L тот баспайтын болаттан жасалған | |
| Сыртқы панель 304 тот баспайтын болаттан жасалған | |
Толық автоматты зертханалық шыны ыдыс жуғыш машинаның төрт негізгі артықшылығы
Неліктен XPZ толық автоматты зертханалық шыны ыдыс жуғыш машинасын таңдау керек?
Қосымша мүмкіндіктер——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Сертификаттау:
XPZ толық автоматты зертханалық шыны ыдыс жуғыш машинасы зертханалық ыдыстарды қалай тазалайды?
→ Жұмыс ортасы ретінде ағын су мен таза суды (немесе жұмсартылған суды) пайдаланып, айналым сорғысымен басқарылатын арнайы тазартқыш затты пайдаланып, тазалау сұйықтығы бүріккіш рычаг пен бүріккіш түтікті айналдыру арқылы ыдыстың ішінде және сыртында 360° тікелей жуылады, осылайша механикалық және химиялық күштердің әсерінен ыдыстағы қалған заттарды алып тастайды, эмульсиялайды және ыдырайды; Сонымен қатар, тазалау сұйықтығын автоматты түрде қыздыруға болады, содан кейін жақсы тазалау әсеріне қол жеткізу үшін ыдыстарды ыстықтай тазалап, дезинфекциялауға болады. Егер кептіру функциясы бар модель таңдалса, уақытында алынбағандықтан қайталама ластануды болдырмау үшін үлгі бөтелкесін жуғаннан кейін ыстық ауада кептіруге болады.(Бұл модель кептіруді қамтиды.)
——-Қалыпты жуу процедурасы
Алдын ала жуу → 80°C төмен температурада сілтілі жуғыш затпен жуу → қышқыл жуғыш затпен шаю → ағын сумен шайыңыз → таза сумен шайыңыз → 75°C төмен температурада таза сумен шайыңыз → кептіру
Жиі қойылатын сұрақтар
1-сұрақ: Неліктен XPZ таңдау керек?
Біз Қытайдың инспекциялық органдары мен химиялық кәсіпорындарының негізгі жеткізушісіміз.
Біздің бренд Үндістан, Ұлыбритания, Ресей, Африка және Еуропа сияқты көптеген басқа елдерге таралды.
Біз өнімді таңдау, орнату және пайдалану бойынша оқытуды қоса алғанда, жеке сұранысқа негізделген интеграцияланған шешімдерді ұсынамыз.
2-сұрақ: Тұтынушы қандай жөнелту түрін таңдай алады?
Әдетте теңіз арқылы, әуе арқылы тасымалданады.
Біз тұтынушылардың тасымалдау талаптарын қанағаттандыру үшін бар күшімізді саламыз.
3-сұрақ: Өнімнің сапасын және сатудан кейінгі қызмет көрсетуді қалай қамтамасыз етуге болады?
Бізде CE, ISO сапа сертификаттары және т.б. бар.
Бізде сатудан кейінгі қызмет көрсету және сатудан кейінгі инженерлік шеберлік өте жақсы.
Біздің өнімдеріміздің кепілдік мерзімі бар.
4-сұрақ: Мүмкінweзауытыңызға онлайн кіресіз бе?
Біз өте қолдаушымыз.
5-сұрақ: Тұтынушы қандай төлем түрін таңдай алады?
T/T, L/C және т.б.